Aneta Kułakowska

radca prawny

Od kilkunastu lat moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności. W oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie prawne oraz biznesowe, każdego dnia zajmuję się obsługą prawną i pomagam w zakładaniu, organizacji i prowadzaniu spółek.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

Ebook z Kalendarza Świątecznego na cele charytatywne

Aneta Kulakowska29 grudnia 2023Komentarze (0)

Tym krótkim wpisem chciałabym Was jedynie poinformować, iż na prośbę Subskrybentów newslettera PROJEKT SPÓŁKA Z O.O. przygotowałam ebooka, w którym zebrałam treść wszystkich 24 newsletterów z grudnia 2023 wysyłanych codziennie od 1 grudnia do dnia 24 grudnia w ramach Kalendarza Świątecznego. Kto z Was jest zapisany do newslettera to wie o co chodzi.

Ebook z Kalendarza Świątecznego na cele charytatywne

Ebook z Kalendarza Świątecznego na cele charytatywne

W ebooku zebrałam treść merytoryczną i edukacyjną z newsletterów. Pominęłam zatem część wstępną i końcową, część z linkami do wpisów blogowych, a także bieżące informacje oraz zbiórki charytatywne.

Spora część Subskrybentów dołączyła w trakcie wysyłki newslettera świątecznego, a do części z jakiegoś powodu wszystkie 24 newslettery nie dotarły, stąd pomysł przygotowania ebooka.
Postanowiłam, iż ebooka udostępniam bezpłatnie. Jak długo będzie dostępny na razie jeszcze nie wiem. Na pewno do dnia 07.01.2024 r. włącznie.

Ebook jest bezpłatny. Jeśli ktokolwiek z Was będzie chciał podziękować za jego przygotowanie może kupić mi kawę. Podaję link do zakupu kawy. Link do zakupu kawy znajdziecie też na moich blogach po lewej stronie pod zielonym znaczkiem POSTAW KAWĘ.

Całość środków otrzymanych z kaw od dnia 28 grudnia 2023 r. do dnia 07.01.2024 r. włącznie przeznaczę na Fundację dla szczeniąt Judyta. O tym ile udało się zebrać poinformuję w ramach newslettera już w Nowym Roku. Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do zapisu.

Podsumowanie:

Łącznie 162 osoby pobrały ebooka.
Od dnia 28 grudnia 2023 r. do dnia 07.01.2024 r. włącznie w ramach kaw wpłynęło 935 zł. Nie spodziewałam się takiej kwoty :-). Całość środków (bez pomniejszania o prowizję platformy https://buycoffee.to)  przekazałam 10.01.2024 r. na konto bankowe Fundacji.

**********************************************

Jeśli poszukujecie wzorów dokumentów i checklist dla spółki z o.o. to zapraszam Was do sklepu z ebookami. Znajdziecie tam również Zebrane wpisy z bloga likwidacja spółki z o.o.

Ebook Zebrane wpisy z bloga likwidacja spółki z o.o.

#autopromocja #produktwłasny

Zapraszam Was do zapoznania się z poprzednimi wpisami:

Prawomocne wykreślenie spółki z KRS

Jak wykreślić spółkę z KRS w S24?

Jak zgłosić wykreślenie spółki z CRBR?

Czy mogę przeprowadzić likwidację samodzielnie?

Zapraszam również na drugiego bloga o spółce z o.o. Zarząd w spółce z o.o.

Nowy e-KRS znajdziecie na stronie Portalu Rejestrów Sądowych

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez KUŁAKOWSKA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: