Aneta Kułakowska

radca prawny

Od kilkunastu lat moja praca koncentruje się wokół doradztwa spółkom kapitałowym w bieżącej działalności. W oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie prawne oraz biznesowe, każdego dnia zajmuję się obsługą prawną i pomagam w zakładaniu, organizacji i prowadzaniu spółek.
[Więcej >>>]

Sklep z ebookami

O blogu

Czytelniku, witaj na moim blogu!

Cieszę się, że trafiłeś w to miejsce i liczę, że swoimi wpisami pomogę Ci w przejściu procesu likwidacji spółki z o.o.

Od stycznia 2018 roku prowadzę bloga zarząd w spółce z o.o., tak więc mam kontakt z Czytelnikami bloga, ich problemami w codziennej obsłudze spółki, również jeśli chodzi o proces likwidacji.

Na blogu pojawiły się wpisy związane z likwidacją, ale jak się okazało wciąż jest ich za mało, a pytań coraz więcej, a ja nie jestem w stanie odpowiadać na indywidualne pytania Czytelników.

Stąd pomysł na stworzenie bloga o tematyce likwidacji spółki z o.o.

Postanowiłam wykorzystać wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Czytelnikom przejść przez proces likwidacji w miarę bezboleśnie.

Jeśli więc jesteś członkiem zarządu, ewentualnie wspólnikiem spółki z o.o. i nie wiesz jak poradzić sobie z likwidacją spółki z o.o. i czy likwidacja to dobry pomysł, to miejsce jest odpowiednie dla Ciebie. Z mojego bloga dowiesz się jak sprawnie i zgodnie z prawem zlikwidować spółkę z o.o.

Zapraszam Cię do lektury bloga oraz komentowania. Będę wdzięczna za zgłaszanie interesującej Cię tematyki.

Pamiętaj też, że w każdej chwili możesz się ze mną skontaktować korzystając z danych kontaktowych zawartych w zakładce Kontakt >>

Do usłyszenia!

Aneta Kułakowska
radca prawny

*****